Wydarzenia z życia świetlicy szkolnej

ROK SZKOLNY 2021/2022

MAJ

Tak uczniowie w świetlicy szkolnej przygotowywali kotyliony z flagą Polski 🇵🇱 na uroczystość majową, która odbyła się w szkole. 😊


KWIECIEŃ

W świetlicy szkolnej intensywnie trwają przygotowania do kiermaszu Wielkanocnego! 🥚🐇🧺 Uczniowie wraz z nauczycielami świetlicy wykonują oryginalne i niebanalne przedmioty ozdabiając je metodą decoupage, sznurkami itd. Zobaczcie arcydzieła, które udało nam się już wykonać 😊… a to jeszcze nie koniec! 😉


GRUDZIEŃ

Świąteczne kolędowanie na świetlicy szkolnej

Na świetlicy szkolnej od kilku dni trwa kolędowanie.. w półmroku czuć świąteczna atmosferę coraz bardziej.. 🎄🌟 Zapraszamy do wspólnego śpiewania ☺️


Na świetlicy szkolnej Świąteczny klimat już zawitał 🙂 stroimy choinkę, przygotowujemy różne rzeczy na kiermasz oraz tworzymy świąteczne dekoracje. Zobaczcie sami 🙂  https://drive.google.com/drive/folders/1X5WXe7xkMQZ4-RQehCt0laIXNZvJBa9K?usp=sharing

LISTOPAD

Uczniowie w świetlicy szkolnej słuchając pieśni patriotycznych jednocześnie tworzyli prace plastyczne z okazji Dnia 11 Listopada 🇵🇱. Podczas ich wykonania zostały wykorzystane różne techniki plastyczne. Prace również można obejrzeć na wystawie, która znajduje się po stronie części warsztatowej, niedaleko pokoju nauczycielskiego. Zapraszamy do obejrzenia efektów pracy ☺️


Na świetlicy szkolnej powoli już rozpoczynamy tworzenie różnych przedmiotów na kiermasz szkolny. Zobaczcie sami jak nam to idzie 😊

PAŹDZIERNIK

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, uczniowie w świetlicy szkolnej stworzyli portrety nauczycieli, dyrekcji 👨‍🏫👩‍🏫, które można zobaczyć na tablicy w świetlicy głównej oraz w gablocie przed wejściem do świetlicy. Zapraszamy do odnalezienia siebie 😉 🎓🖼️🧐. Dziękujemy też naszemu uczniowi Tomaszowi Górskiemu za specjalnie dedykowany wiersz dla dyrekcji, nauczycieli, oraz pracowników szkoły. 📖✍️😊

Niebawem Dzień Edukacji, na tą okazję w świetlicy szkolnej ruszyły przygotowania specjalnych kartek z tej okazji dla pracowników szkoły 😁✍️🎓 Każda z nich jest niepowtarzalna, unikatowa, wyjątkowa 😊 zobaczcie sami!

WRZESIEŃ

We wrześniu świetlica szkolna uczestniczyła w Narodowym Czytaniu. W tym roku postanowiliśmy, że odbędzie się w klimatycznym miejscu jakim jest Park Krasińskich – lekturą przewodnią była „Moralność Pani Dulskiej”. 😊📖

Kochani. W świetlicy szkolnej od września (a będzie trwał do maja) ruszył cykl twórczy pod nazwą „Jestem twórca – niekonwencjonalne techniki malarskie”. 🖌️🙃 Malujemy co nam wyobraźnia podpowie, szukamy swoich kreatywnych narzędzi do malowania (patyczki, folie, gąbki itd). Zachęcamy wszystkich do a gazowania się w unikatowe arcydzieła plastyczne. Pierwsze dzieła już powstały 😊🖼️

Może Ci się również spodoba

Skip to content