Wyróżnienia i certyfikaty

CERTYFIKAT „VARSAVIANISTYCZNA SZKOŁA” III stopnia

Nasze szkoły otrzymały Certyfikat „VARSAVIANISTYCZNA SZKOŁA” III stopnia. Jesteśmy wspaniałymi WARSZAWIAKAMI poznającymi stolicę i odpowiedzialnymi za nią.


HONOROWE WYRÓŻNIENIE PREZYDENTA m. st. WARSZAWY – SZKOŁA Z POMYSŁEM

Nasza Szkoła Branżowa otrzymała honorowe wyróżnienie Prezydenta m. st. Warszawy – SZKOŁA Z POMYSŁEM. Nagroda jest uznaniem za projekt #dlugawspiera, który był realizowany w roku szkolnym 2018/2019. Uroczystość rozdania nagród odbyła się w Centrum Nauki Kopernik. Certyfikat odebraliśmy z rąk Zastępcy Prezydenta m. st. Warszawy Pani Renaty Kaznowskiej.


CERTYFIKAT SZKOŁA Z POMYSŁEM – „Kulturalna DŁUGA podróż”

26 października 2018 r., o godz. 11.00 w Kinie Atlantic odbyło się wręczenie Honorowych Wyróżnień Prezydenta m.st. Warszawy„Szkoła z pomysłem”. Nasza Szkoła Przysposabiająca do Pracy nr 1 otrzymała Certyfikat za projekt „Kulturalna DŁUGA podróż”. Nagroda została wręczona przez Pana Włodzimierza Paszyńskiego Zastępcę Prezydenta m.st. Warszawy, Pana Mirosława Sielatyckiego Zastępcę Dyrektor Biura Edukacji oraz Ekspertów. Nagrodę odebrała Pani Dyrektor Elżbieta Kostrzewa, inicjatorka projektu Olena Manicka i reprezentacja uczniów realizujących projekt. Jesteśmy bardzo dumni.

Może Ci się również spodoba

Skip to content