Wydarzenia z życia świetlicy szkolnej- rok 2021/2022

ROK SZKOLNY 2021/2022

1. We czwartek w świetlicy szkolnej zostały rozdane dyplomy wraz z nagrodami dla tegorocznych uczniów miesiąca. 🎓 Serdecznie Wszystkim Gratulujemy  😊

Wrzesień – Oskar Skuza 🏆

Październik- Natalia Adamczyk🏆

Listopad – Natalia Strzyżewska 🏆

Grudzień – Rafał Kubiak🏆

Styczeń – Daniel Bałdyga🏆

Luty – Kinga Skopczyńska🏆

Marzec – Maurycy Konarski🏆

Kwiecień – Karolina Łasiewicka🏆

Maj – Patryk Górnik 🏆

Czerwiec – Marta Polakowska 🏆

2. W Świetlicy szkolnej nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu ekologicznego na najlepsze logo na eko- torbę. Wybór był naprawdę ciężki 🤔 Poniżej przedstawiamy listę laureatów 😊

I miejsce – Natalia Strzyżewska

I miejsce – Weronika Obirek 

III miejsce – Maja Micorek


W świetlicy szkolnej od września do czerwca uczniowie malowali swoje niezwykłe prace używając nietuzinkowych narzędzi 🖌🎨tj. patyczki do uszu, gąbki, folię bąbelkową, wykałaczki itd. Prace, które powstały są odzwierciedleniem różnych pór roku. Można je zobaczyć na wystawie pn. „Niekonwencjonalne techniki malarskie” 🖼znajdującej się na górnym korytarzu (przy pokoju nauczycielskim). Serdecznie zapraszamy 😊


W tym roku szkolnym świetlicy szkolnej udało się wydać album prac graficznych niezwykłe utalentowanego ucznia- Oskara Skuzy. 🤗 Prace wykonane są za pomocą grafiki komputerowej. 💻🖱 Grafiki przedstawiają różnych bohaterów kreskówek, sytuacje z życia itd. Na Facebooku zaprezentowana jest tylko część grafik, więcej można zobaczyć na świetlicy szkolnej w albumie „Oskar – Moje Dzieła”.
Zapraszamy do zapoznania się z nimi 😊


CZERWIEC

W czerwcu uczniowie świetlicy szkolnej przygotowywali też różne przedmioty na wakacyjny kiermasz szkolny. Zobaczcie jakie cudeńka udało im się wykonać 😊

Prace na świetlicy

MAJ

Tak uczniowie w świetlicy szkolnej przygotowywali kotyliony z flagą Polski 🇵🇱 na uroczystość majową, która odbyła się w szkole. 😊


KWIECIEŃ

W świetlicy szkolnej intensywnie trwają przygotowania do kiermaszu Wielkanocnego! 🥚🐇🧺 Uczniowie wraz z nauczycielami świetlicy wykonują oryginalne i niebanalne przedmioty ozdabiając je metodą decoupage, sznurkami itd. Zobaczcie arcydzieła, które udało nam się już wykonać 😊… a to jeszcze nie koniec! 😉


GRUDZIEŃ

Świąteczne kolędowanie na świetlicy szkolnej

Na świetlicy szkolnej od kilku dni trwa kolędowanie.. w półmroku czuć świąteczna atmosferę coraz bardziej.. 🎄🌟 Zapraszamy do wspólnego śpiewania ☺️


Na świetlicy szkolnej Świąteczny klimat już zawitał 🙂 stroimy choinkę, przygotowujemy różne rzeczy na kiermasz oraz tworzymy świąteczne dekoracje. Zobaczcie sami 🙂  https://drive.google.com/drive/folders/1X5WXe7xkMQZ4-RQehCt0laIXNZvJBa9K?usp=sharing

LISTOPAD

Uczniowie w świetlicy szkolnej słuchając pieśni patriotycznych jednocześnie tworzyli prace plastyczne z okazji Dnia 11 Listopada 🇵🇱. Podczas ich wykonania zostały wykorzystane różne techniki plastyczne. Prace również można obejrzeć na wystawie, która znajduje się po stronie części warsztatowej, niedaleko pokoju nauczycielskiego. Zapraszamy do obejrzenia efektów pracy ☺️


Na świetlicy szkolnej powoli już rozpoczynamy tworzenie różnych przedmiotów na kiermasz szkolny. Zobaczcie sami jak nam to idzie 😊

PAŹDZIERNIK

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, uczniowie w świetlicy szkolnej stworzyli portrety nauczycieli, dyrekcji 👨‍🏫👩‍🏫, które można zobaczyć na tablicy w świetlicy głównej oraz w gablocie przed wejściem do świetlicy. Zapraszamy do odnalezienia siebie 😉 🎓🖼️🧐. Dziękujemy też naszemu uczniowi Tomaszowi Górskiemu za specjalnie dedykowany wiersz dla dyrekcji, nauczycieli, oraz pracowników szkoły. 📖✍️😊

Niebawem Dzień Edukacji, na tą okazję w świetlicy szkolnej ruszyły przygotowania specjalnych kartek z tej okazji dla pracowników szkoły 😁✍️🎓 Każda z nich jest niepowtarzalna, unikatowa, wyjątkowa 😊 zobaczcie sami!

WRZESIEŃ

We wrześniu świetlica szkolna uczestniczyła w Narodowym Czytaniu. W tym roku postanowiliśmy, że odbędzie się w klimatycznym miejscu jakim jest Park Krasińskich – lekturą przewodnią była „Moralność Pani Dulskiej”. 😊📖

Kochani. W świetlicy szkolnej od września (a będzie trwał do maja) ruszył cykl twórczy pod nazwą „Jestem twórca – niekonwencjonalne techniki malarskie”. 🖌️🙃 Malujemy co nam wyobraźnia podpowie, szukamy swoich kreatywnych narzędzi do malowania (patyczki, folie, gąbki itd). Zachęcamy wszystkich do a gazowania się w unikatowe arcydzieła plastyczne. Pierwsze dzieła już powstały 😊🖼️

Możesz również polubić…

Translate »
Skip to content