Wyróżnienia i certyfikaty

Miło nam poinformować, że Nasza Szkoła otrzymała certyfikat „Szkoła odpowiedzialna cyfrowo” za udział w projekcie, który wspiera szkoły we wdrażaniu nowych technologii i higieny cyfrowej w edukacji. SZKOŁA ODPOWIEDZIALNA CYFROWO to wspólnota uczniów, rodziców i nauczycieli, dla których wartością jest kształtowanie równowagi między korzystaniem z nowych technologii i świadomym tworzeniem realnych więzi poza przestrzenią Internetu.

Otrzymaliśmy również certyfikat za zrealizowanie szkolnej inicjatywy profilaktycznej „Nawigacja w każdą pogodę”, która miała na celu wzmocnienie kondycji psychicznej uczniów osłabionej sytuacjami kryzysowymi m.in. pandemią.

certyfikat
certyfikat

CERTYFIKAT „VARSAVIANISTYCZNA SZKOŁA” III stopnia

Nasze szkoły otrzymały Certyfikat „VARSAVIANISTYCZNA SZKOŁA” III stopnia. Jesteśmy wspaniałymi WARSZAWIAKAMI poznającymi stolicę i odpowiedzialnymi za nią.


HONOROWE WYRÓŻNIENIE PREZYDENTA m. st. WARSZAWY – SZKOŁA Z POMYSŁEM

Nasza Szkoła Branżowa otrzymała honorowe wyróżnienie Prezydenta m. st. Warszawy – SZKOŁA Z POMYSŁEM. Nagroda jest uznaniem za projekt #dlugawspiera, który był realizowany w roku szkolnym 2018/2019. Uroczystość rozdania nagród odbyła się w Centrum Nauki Kopernik. Certyfikat odebraliśmy z rąk Zastępcy Prezydenta m. st. Warszawy Pani Renaty Kaznowskiej.


CERTYFIKAT SZKOŁA Z POMYSŁEM – „Kulturalna DŁUGA podróż”

26 października 2018 r., o godz. 11.00 w Kinie Atlantic odbyło się wręczenie Honorowych Wyróżnień Prezydenta m.st. Warszawy„Szkoła z pomysłem”. Nasza Szkoła Przysposabiająca do Pracy nr 1 otrzymała Certyfikat za projekt „Kulturalna DŁUGA podróż”. Nagroda została wręczona przez Pana Włodzimierza Paszyńskiego Zastępcę Prezydenta m.st. Warszawy, Pana Mirosława Sielatyckiego Zastępcę Dyrektor Biura Edukacji oraz Ekspertów. Nagrodę odebrała Pani Dyrektor Elżbieta Kostrzewa, inicjatorka projektu Olena Manicka i reprezentacja uczniów realizujących projekt. Jesteśmy bardzo dumni.

Możesz również polubić…

Skip to content