Projekty z Fundacją ARTE

Warsztaty muzyczne prowadzone są we współpracy z Fundacja ARTE w ramach programu „Aktywna Warszawska Młodzież”, współfinansowanego ze środków m.st. Warszawy.- #TańczŚpiewajGraj

🎤 *P&P MUSIC* czyli Piotr i Patryk w piosence KAMIEŃ Z NAPISEM LOVE grupy ENEY, podczas MINI PLAYBACK SHOW. Wydarzenie odbyło się dziś online, a organizatorem byli nasi przyjaciele z ZSS Nr 90 przy ul. Kordeckiego 54. Premiera odbyła się na szkolnym fb.

Techniki różne szykują się do świąt 🐥🐥🐥 #naludowo to projekt realizowany wspólnie z Fundacją Arte.

KOLOROWE IMPRESJE- WARSZTATY MALARSKIE to inicjatywa młodzieży naszej szkoły. Młodzi Artyści to laureaci konkursu Fundacji Arte…Warsztaty realizowane są w ramach programu ,,Aktywna warszawska młodzież”. Podczas zajęć odbywamy niezwykłe podróże do krainy swojej wyobraźni odkrywanej poprzez sztukę. By ofiarować odbiorcom wszystko to, co można podziwiać TU I TERAZ

Kolorowe Impresje

„TAŃCZ, ŚPIEWAJ, GRAJ – warsztaty muzyczno-taneczne

Tańcz, śpiewaj, graj

„Tańcz, Śpiewaj, Graj – warsztaty muzyczno-taneczne” to inicjatywa młodzieży naszej szkoły przejawiającej uzdolnienia w tej dziedzinie.  Młodzież jest laureatem KONKURSU Fundacji ARTE:  „W Warszawie Jest MOC!”. Warsztaty realizowane są w ramach programu „Aktywna Warszawska Młodzież” współfinansowanego ze środków m.st. Warszawy. Efekty naszych działań będziemy chcieli pokazać szerszej publiczności a tymczasem tańczmy, śpiewajmy i grajmy na instrumentach.

DO DZIEŁA! 😊
Ania Pogorzelska

KUŹNIA KULINARNEJ ZARADNOŚCI

Czeka nas dobra zabawa kulinarna……
Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy przystąpili do realizacji projektu, który współtworzyli z Panią Basią Karwowska oraz Panią Agatą Słomką. Ta inicjatywa rozwinie wiedzę kulinarną uczestników, poszerzy horyzonty i rozwinie umiejętności społeczne.
Wszystko przy współpracy Fundacji ARTE oraz przy wsparciu m.st. Warszawy.. .
„W Warszawie jest MOC!”. W nas jest moc… Chcemy poznawać poprzez działanie!
Chcemy żyć aktywnie!

Kuźnia kulinarnej zaradności

ZAKOŃCZENIE PROJEKTU „MANUFAKTURA PREZENTÓW NA DŁUGIEJ”

Zakończyliśmy projekt uczniowski „Manufaktura prezentów na Długiej – warsztaty rękodzieła artystycznego ZRÓB TO SAM”. Połączyliśmy przyjemne z pożytecznym. Naukę, pracę i relaks. Dziękujemy Fundacja ARTE za wsparcie. Oto fotorelacja z naszych działań.

„MANUFAKTURA PREZENTÓW NA DŁUGIEJ”

Jest nam miło poinformować o nowym projekcie uczniowskim. Projekt realizowany jest w porozumieniu z Fundacja ARTE w ramach programu AKTYWNA WARSZAWSKA MŁODZIEŻ współfinansowany ze środków m.st Warszawa. Szczegóły u p. Anny Pogorzelskiej, Jolanty Dąbrowskiej, Danuty Lewandowskiej, Agaty Walczuk

plakat projektu ARTE
„BĄDŹ EKO – ZAMIAST REKLAMÓWKĘ WEŹ WIELORAZÓWKĘ”

Tak powstają w naszej szkole piękne torby szyte w ramach projektu „BĄDŹ EKO – ZAMIAST REKLAMÓWKĘ WEŹ WIELORAZÓWKĘ”. Projekt realizowany jest we współpracy z Fundacją ARTE w ramach programu ” Aktywna Warszawska Młodzież, współfinansowany ze środków m. st. Warszawy.