Projekty z Fundacją ARTE


A oto i kolejna odsłona projektu „Uśmiechnij się! – poradnik pozytywnego myślenia na co dzień”. Uczestnicy projektu tym razem rozdawali gadżety z pozytywnymi sentencjami i oczywiście piękne uśmiechy🙂 wszyscy bawili się świetnie.

Mamy nadzieje, że pozytywne myśli zostaną z nami jak najdłużej, bo jak głosi jedna z nich – nowy dzień to nowy początek, zawsze trzeba szukać dobrych rozwiązań. Takim dobrym rozwiązaniem na początek właśnie zawsze może być uśmiech – pamiętajcie 😀

Projekt realizowany we współpracy z Fundacja ARTE i współfinansowany ze środków m.st Warszawy


Przedstawiamy kilka fotografii z cotygodniowych warsztatów malarskich “𝗞𝗢𝗟𝗢𝗥𝗢𝗪𝗘 𝗜𝗠𝗣𝗥𝗘𝗦𝗝𝗘 𝟮.𝟬” z panią Jolą.

𝑃𝑟𝑜𝑗𝑒𝑘𝑡 𝑗𝑒𝑠𝑡 𝑟𝑒𝑎𝑙𝑖𝑧𝑜𝑤𝑎𝑛𝑦 𝑤𝑒 współpracy 𝑧 Fundacją ARTE 𝑤 𝑟𝑎𝑚𝑎𝑐ℎ 𝑝𝑟𝑜𝑔𝑟𝑎𝑚𝑢 „𝐴𝑘𝑡𝑦𝑤𝑛𝑎 𝑊𝑎𝑟𝑠𝑧𝑎𝑤𝑠𝑘𝑎 Młodzież”, 𝑊 𝑊𝐴𝑅𝑆𝑍𝐴𝑊𝐼𝐸 𝐽𝐸𝑆𝑇 𝑀𝑂𝐶 – 𝐸𝐷𝑌𝐶𝐽𝐴 𝑉, współfinansowanego 𝑧𝑒 środków 𝑚.𝑠𝑡. 𝑊𝑎𝑟𝑠𝑧𝑎𝑤𝑦.


🎄 W tym roku znowu, dzięki i inicjatywie uczniów, na projektach edukacyjno-społecznych napisaliśmy wniosek, a na technikach różnych zrealizowaliśmy projekt uczniowski Decoratornia. Projekt zrealizowano dzięki Fundacja ARTE i środkom m.st. Warszawy ❤️ Odbyły się warsztaty mikołajkowe🎅 warsztaty biżuterii 💍📿dekoratorskie i wiele innych świątecznych inicjatyw💎🎄❄️


Warsztaty muzyczne prowadzone są we współpracy z Fundacja ARTE w ramach programu „Aktywna Warszawska Młodzież”, współfinansowanego ze środków m.st. Warszawy.- TańczŚpiewajGraj

🎤 *P&P MUSIC* czyli Piotr i Patryk w piosence KAMIEŃ Z NAPISEM LOVE grupy ENEY, podczas MINI PLAYBACK SHOW. Wydarzenie odbyło się dziś online, a organizatorem byli nasi przyjaciele z ZSS Nr 90 przy ul. Kordeckiego 54. Premiera odbyła się na szkolnym fb.


Techniki różne szykują się do świąt 🐥🐥🐥 na ludowo to projekt realizowany wspólnie z Fundacją Arte.


KOLOROWE IMPRESJE- WARSZTATY MALARSKIE to inicjatywa młodzieży naszej szkoły. Młodzi Artyści to laureaci konkursu Fundacji Arte…Warsztaty realizowane są w ramach programu ,,Aktywna warszawska młodzież”. Podczas zajęć odbywamy niezwykłe podróże do krainy swojej wyobraźni odkrywanej poprzez sztukę. By ofiarować odbiorcom wszystko to, co można podziwiać TU I TERAZ

Kolorowe Impresje

„TAŃCZ, ŚPIEWAJ, GRAJ – warsztaty muzyczno-taneczne

Tańcz, śpiewaj, graj

„Tańcz, Śpiewaj, Graj – warsztaty muzyczno-taneczne” to inicjatywa młodzieży naszej szkoły przejawiającej uzdolnienia w tej dziedzinie.  Młodzież jest laureatem KONKURSU Fundacji ARTE:  „W Warszawie Jest MOC!”. Warsztaty realizowane są w ramach programu „Aktywna Warszawska Młodzież” współfinansowanego ze środków m.st. Warszawy. Efekty naszych działań będziemy chcieli pokazać szerszej publiczności a tymczasem tańczmy, śpiewajmy i grajmy na instrumentach.

DO DZIEŁA! 😊
Ania Pogorzelska


KUŹNIA KULINARNEJ ZARADNOŚCI

Czeka nas dobra zabawa kulinarna……
Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy przystąpili do realizacji projektu, który współtworzyli z Panią Basią Karwowska oraz Panią Agatą Słomką. Ta inicjatywa rozwinie wiedzę kulinarną uczestników, poszerzy horyzonty i rozwinie umiejętności społeczne.
Wszystko przy współpracy Fundacji ARTE oraz przy wsparciu m.st. Warszawy.. .
“W Warszawie jest MOC!”. W nas jest moc… Chcemy poznawać poprzez działanie!
Chcemy żyć aktywnie!

Kuźnia kulinarnej zaradności

ZAKOŃCZENIE PROJEKTU “MANUFAKTURA PREZENTÓW NA DŁUGIEJ”

Zakończyliśmy projekt uczniowski “Manufaktura prezentów na Długiej – warsztaty rękodzieła artystycznego ZRÓB
TO SAM”. Połączyliśmy przyjemne z pożytecznym. Naukę, pracę i relaks. Dziękujemy Fundacja ARTE za wsparcie. Oto fotorelacja z naszych działań.

https://www.facebook.com/1518170855176622/videos/519893875828522

“MANUFAKTURA PREZENTÓW NA DŁUGIEJ”

Jest nam miło poinformować o nowym projekcie uczniowskim. Projekt realizowany jest w porozumieniu z Fundacja ARTE w ramach programu AKTYWNA WARSZAWSKA MŁODZIEŻ współfinansowany ze środków m.st Warszawa. Szczegóły u p. Anny Pogorzelskiej, Jolanty Dąbrowskiej, Danuty Lewandowskiej, Agaty Walczuk

plakat projektu ARTE
„BĄDŹ EKO – ZAMIAST REKLAMÓWKĘ WEŹ WIELORAZÓWKĘ”

Tak powstają w naszej szkole piękne torby szyte w ramach projektu „BĄDŹ EKO – ZAMIAST REKLAMÓWKĘ WEŹ WIELORAZÓWKĘ”. Projekt realizowany jest we współpracy z Fundacją ARTE w ramach programu ” Aktywna Warszawska Młodzież, współfinansowany ze środków m. st. Warszawy.

Możesz również polubić…

Translate »
Skip to content