Ogłoszenia

Bravo

Szanowni Państwo

Uczniowie SPdP w sali 79 „Biuro z klasą” chętnie wykonają zlecenie ksero albo wydruków, pod moim kierunkiem.

Można zostawić u nas materiały i kurier biurowy po wykonaniu zlecenia dostarczy w odpowiednie miejsce do Państwa sali.
Czas realizacji zamówienia ok. 1 godziny lekcyjnej.
To działania uczniów więc muszą mieć czas na wykonanie.

Zapisane dokumenty np.: na pendrive albo wysłane mailem możemy wydrukować na kolorowej kartce A4, w ramach oszczędności tuszu a nie na kolorowym tle (który pochłania dużo więcej tonera)

Niestety, nie drukujemy zdjęć i dokumentów w całości pokrytych kolorem, ponieważ to za droga sprawa. Dodatkowo zdjęcia wychodzą z tej drukarki bardzo ciemne, nieładne.

Świadczymy usługi:
– ksero i druk A4
– cięcie gilotyną,
– laminowanie A4 i A3
– bindowanie

Zapraszamy do BIURA Z KLASĄ
uczniowie SPdP i Anna Pogorzelska


poniedziałek – 13:15 – 15:05
wtorek – 8:00- 12:15
Środa – 8:00- 14:10
czwartek – 8:00- 11:30
piątek – 8:00- 13:15


❗️Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie❗️

przypominamy, że od 21 lutego, od godziny 21:00, na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej został wprowadzony stopień alarmowy CHARLIE-CRP dotyczący cyberbezpieczeństwa kraju. Zachęcamy do śledzenia aktualności i listy ostrzeżeń na stronie​ www.cert.pl gdzie są publikowane i aktualizowane treści dotyczące cyberzagrożeń.

cyberzagrożenia

UWAGA WŚCIEKLIZNA!!!

W ostatnim czasie, na terenie województwa wykryto 102 przypadki wścieklizny wśród zwierząt domowych i dziko żyjących. Na początku 2022 r. Wojewoda Mazowiecki i Mazowiecki Kurator Oświaty planują przeprowadzenie akcji edukacyjnej wśród dzieci i młodzieży o zagrożeniach dla zdrowia i życia człowieka, wynikających z rozprzestrzeniania się w województwie mazowieckim wirusa wścieklizny wśród zwierząt.


Informacja dla Rodziców dotycząca nieodpłatnego leczenia  stomatologicznego w Warszawskim Szpitalu dla Dzieci SPZOZ 

Szanowni Państwo,
informujemy, że w Warszawskim Szpitalu dla Dzieci SPZOZ przy ulicy Kopernika istnieje możliwość leczenia stomatologicznego dla młodzieży z niepełnosprawnościami w ramach NFZ, również w znieczuleniu ogólnym.
Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie:

https://liblink.pl/78JzJ9XNDs


13. kampania „Twarze Depresji”

Fundacja „Twarze depresji”:

– prowadzi program bezpłatnej, zdalnej pomocy psychologicznej i psychiatrycznej dla dzieci, młodzieży, ich rodziców/opiekunów i młodych dorosłych do 24. roku życia. Na konsultację można zapisać się przez stronę www.twarzedepresji.pl/pomocpsychologiczna. W odpowiedzi na zgłoszenie koordynatorka Fundacji telefonicznie ustala z osobą potrzebującą wsparcia najbliższy możliwy termin konsultacji. https://twarzedepresji.pl/pomocpsychologiczna/

– udostępnia bezpłatny magazyn „Twarze depresji” nr 4/2021 w całości poświęcony zdrowiu psychicznemu młodych. Magazyn jest przygotowany w formie pliku pdf do samodzielnego wydruku: Fundacja „Twarz depresji” zachęca do wykorzystania magazynu podczas lekcji wychowawczych lub udostępnienia wydruków w szkolnych bibliotekach. https://twarzedepresji.pl/nr-4-2021/

– organizuje bezpłatne webinary organizowane w ramach programu bezpłatnej, zdalnej pomocy psychologicznej i psychiatrycznej dla dzieci i młodzieży. www.twarzedepresji.pl/webinary

Powyższa rekomendacja dotyczy wyłącznie bezpłatnych programów udzielanych przez Fundację „Twarze depresji” w ramach 13. edycji kampanii „Twarze depresji”.


PIKONI-Punkt Informacyjno-Koordynacyjny dla Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną

do pobrania


Skip to content