Prace biurowe- WCIES


ROK SZKOLNY 2023/2024


PRACE BIUROWO-POMOCNICZE

W roku szkolnym 2023/24 uczniowie klasy 3c odbywają praktyki w Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń. Młodzież przygotowuje materiały szkoleniowe: formatuje dokumenty, drukuje, przycina, binduje i laminuje. Nie potrzebne już dokumenty młodzież niszczy. Uczniowie całościowo przygotowują sale do zajęć-odkurzają, myją podłogi i meble, ustawiają wyposażenie. Dodatkowo młodzież sprawdza teksty przygotowane w ETR i gry edukacyjne. Po pracy młodzież sprząta stanowisko pracy. Uczniowie chętnie zgłaszają się do nowych zadań, w trakcie praktyk nie brakuje śmiechu i radości z dobrze wykonywanej pracy.


ROK SZKOLNY 2022/2023


Uczniowie klasy 1b w drugim semestrze roku szkolnego 2022/2023 odbywają praktyki w Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń. Praktyki młodzież rozpoczęła zapraszaniem gości i wręczaniem breloków na przedsięwzięciu organizowanym przez centrum edukacji. Uczniowie, oprócz niszczenia dokumentów, realizują zlecenia na gilotynie oraz bindują. W cieplejsze dni grabią i zamiatają liście oraz sadzą drzewa. Po zakończonych praktykach uczniowie wykonują czynności porządkowe, takie jak zamiatanie i mycie podłóg.


Możesz również polubić…

Translate »
Skip to content