SU “Pychotka”

logo SU

W naszej szkole od 2016 roku działa Spółdzielnia Uczniowska “Pychotka”.

PREZENTACJA DZIAŁALNOŚCI SPÓŁDZIELNI UCZNIOWSKIEJ – do pobrania


ROK SZKOLNY 2023/2024

03.10.2023 r. odbyło się Walne Zgromadzenie członków Spółdzielni Uczniowskiej “Pychotka”,
podczas którego wybrano władze. 

Zarząd SU 
Aleksandra Sosnówka – prezes spółdzielni 
Weronika Stasiuk – zastępca 

Rada Nadzorcza 
Sandra Skora (przewodnicząca)
Joanna Pióro
Michał Urbański 

Gratulujemy 🙂 


Fotorelacja z Kiermaszu świątecznego z #Pychotką i Społem WSS Śródmieście w Hali Mirowskiej.

uczniowie na kiermaszu w Hali Mirowskiej

12 grudnia przedstawiciele Zespołu Muzycznego i Spółdzielni PYCHOTKA ZSS105 uczestniczyli w spotkaniu wigilijnym dla Koła Spółdzielców Społem WSS Śródmieście🪘🎸🎶🎤
Młodzież zaprosiła do wspólnego kolędowania a swoimi świątecznymi życzeniami obdarowała wszystkich zgromadzonych. Artyści przywieźli do szkoły mnóstwo serdeczności i ciepłych słów oraz najpiękniejsze życzenia dla całej społeczności szkolnej – uczniów, Dyrekcji, nauczycieli i pracowników szkoły 🎄🎁☃️
Dziękujemy za przepiękny świąteczny czas.❤️🎁🎅


𝗗𝘆𝘀𝗸𝗼𝘁𝗲𝗸𝗮 𝗔𝗻𝗱𝗿𝘇𝗲𝗷𝗸𝗼𝘄𝗮 𝟮𝟴 𝗹𝗶𝘀𝘁𝗼𝗽𝗮𝗱𝗮 przejdzie do historii jako najbogatsza w liczbę przybyłych gości. @💃🕺 Wszyscy bawili się do ostatniej zagranej nutki. 🎶 Były wróżby, konkursy, poczęstunek i mnóstwo dobrej energii. Dziękujemy Absolwentom ZSS105 za wspólną zabawę. Fantastycznie było Was zobaczyć.
Gorące podziękowania kierujemy do Pani Danuta Bogucka oraz Społem WSS Śródmieście czyli fundatorów poczęstunku i przekąsek.
Dziękujemy uczestnikom Koła Ekologicznego ZSS105 za przygotowanie ciast i zdrowych przekąsek.
Dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu i Spółdzielni Uczniowskiej PYCHOTKA za zorganizowanie dyskoteki. Dziękujemy Czarodziejce Joannie i pomocnikom w prowadzeniu i odczytywaniu wróżb.
DJ_Marta również zdała egzamin, bo nogi wszystkich uczestników tańczyły “jak szalone”.
Fotorelacja z cudownej imprezy na szkolnym fb

Andrzejki z Pychotką

Miło nam poinformować, że Spółdzielnia Uczniowska “Pychotka” zajęła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym “Poznajcie naszą spółdzielnię”.

dyplomy SU

NASZA PRACA NA KONKURS

plakat konkursowy

DZIEŃ DZIECKA Z “PYCHOTKĄ” i WSS SPOŁEM

1 czerwca 2023 r. członkowie Spółdzielni Uczniowskiej “Pychotka”  oraz wybrani uczniowie ZSS nr 105  brali  udział w ognisku z WSS Społem. Spędziliśmy miło czas w tym szczególnym dniu dzięki pomocy i wsparciu p. D. Boguckiej. Uczestnikom smakowały kiełbaski, kaszanki i słodkości ufundowane przez Społem WSS  Śródmieście. To był wspaniały  czas na zacieśnienie więzi koleżeńskich i integrację uczniów. Być może zyskaliśmy nowych członków spółdzielni uczniowskiej. Członkowie Spółdzielni Uczniowskiej otrzymali wyróżnienie w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE na FOTOREPORTAŻ dla Spółdzielni Uczniowskich “Nasza spółdzielnia uczniowska w roku szkolnym 2021/2022”.

Oprócz indywidualnych nagród rzeczowych i dyplomów otrzymaliśmy też, dla całej społeczności szkolnej, ekspres do kawy.

☕️SERWUJEMY PYSZNĄ KAWĘ w SKLEPIKU SZKOLNYM☕️

Zapraszamy

Wyróżnienie dla Pychotki

POŻEGNANIE SPÓŁDZIELCÓW
9 czerwca 2021 roku odbyło się pożegnanie piętnastu członków Spółdzielni Uczniowskiej „Pychotka”, którzy w bieżącym roku szkolnym kończą edukację w naszej szkole. Podczas spotkania p. Danuta Bogucka (przedstawicielka „Społem” WSS Śródmieście), pani dyrektor oraz opiekunowie SU wręczyli młodym spółdzielcom dyplomy i upominki za kilkuletnią pracę.

Dziękujemy za zaangażowanie w działalność „Pychotki” i życzymy powodzenia
w dorosłym życiu:

 1. Karolina Badowska
 2. Adam Wiśniewski
 3. Filip Żuławnik
 4. Adrian Piwowarczyk (II zastępca prezesa)
 5. Jan Mikołajczyk   (prezes SU „Pychotka”)
 6. Bartłomiej Osiński ( I zastępca przewodniczącego Rady Nadzorczej)
 7. Anna Jaskólska
 8. Jakub Walkowicz
 9. Kamil Idziakowski – (II zastępca przewodniczącego Rady Nadzorczej)
 10.  Maksymilian Pawłowski
 11.  Sandra Dylewska
 12.  Emilia Pejganowicz
 13.  Anna Gęśla
 14.  Katarzyna Sosnowska
 15.  Natalia Piekut

KONKURS NA NAJLEPIEJ PRACUJĄCĄ SU W POLSCE W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

BRAWO 👏👏👏 Spółdzielnia Uczniowska “PYCHOTKA”
GRATULUJEMY zajęcia II miejsca w Konkursie na najlepiej pracującą Spółdzielnię Uczniowską 😘 🥰
 

KONKURS NA NAJLEPIEJ PRACUJĄCĄ SU W POLSCE W ROKU SZKOLNYM 2019/2020
23 listopada prezes i opiekunowie Spółdzielni Uczniowskiej “Pychotka” wzięli  udział w Ogólnopolskim Sejmiku Spółdzielni Uczniowskich w Krakowie.  Podczas obrad wręczono  m.in. odznaczenia, wyróżnienia i  tytuły “Przyjaciel Spółdzielczości Uczniowskiej” wybranym  działaczom,  instruktorom, opiekunom i spółdzielniom uczniowskim.  Przedstawiciele spółdzielni działającej w naszej szkole zaprezentowali dotychczasowy, trzyletni dorobek “Pychotki”.

Z przyjemnością informujemy, że Spółdzielnia Uczniowska “Pychotka” zajęła II miejsce w konkursie na Najlepiej Pracującą SU w Polsce w roku szkolnym 2018/2019.


OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
“SPÓŁDZIELNIA UCZNIOWSKA W OKNIE SZKOŁY”

Mamy przyjemność poinformować, że nastąpiło rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. „SPÓŁDZIELNIA UCZNIOWSKA W OKNIE SZKOŁY” organizowanego przez Krajową Radę Spółdzielczą z udziałem Fundacji Rozwoju Spółdzielczości Uczniowskiej.
Wyróżnienie  przyznano pracom wykonanym przez członków naszej spółdzielni:  
Wiktorię Sułkowską i Mateusza Pasiewicza ze Spółdzielni Uczniowskiej „Pychotka” działającej w Zespole Szkół Specjalnych nr 105 w Warszawie. 
Spółdzielnia Uczniowska „Pychotka” chciała wyróżnić także pracę Katarzyny Berkiety.
Składamy serdeczne gratulacje uczestnikom 🙂

Możesz również polubić…

Translate »
Skip to content