Koło ekologiczne

W szkole prężnie działa Koło Ekologiczne. Na swoich spotkaniach promuje liczne działania ekologiczne, począwszy od przygotowywania (i spożywania 🙂) zdrowej żywności, np. pieczonych jabłek i soków owocowo- warzywnych po sporządzenie karmnika dla ptaków.


Koło ekologiczne rozpoczyna tegoroczną akcję zbierania NAKRĘTEK. Prosimy o przynoszenie zbiorów do sali ogrodniczej nr 47. Dziś oficjalnie zważyliśmy pierwsze dostarczone nakrętki. Na pierwszym miejscu plasuje się klasa 2h, zebrali już 2 kilogramy.
Gratulujemy ! 👏👏👏
Która klasa pobije ich wynik?
Rozstrzygnięcie konkursu w kwietniu.
Pamiętajcie, recykling ogranicza ilość śmieci na wysypiskach. Chrońmy razem naszą planetę. 🌏🔄


Zbudowaliśmy karmnik dla sikorek i wróbli.🐦‍⬛ Wczoraj zawiesiliśmy nasz karmnik w szkolnym ogrodzie…

… i mieliśmy już pierwszego gościa.

Znajdziecie❓️Możesz również polubić…

Translate »
Skip to content