Samorząd Uczniowski


ROK SZKOLNY 2023/2024

Samorząd Uczniowski wybrany !!! 🥳🎉

⭐️ Przewodnicząca szkoły: Wiktoria Sułkowska.

⭐️ Zastępca: Oskar Wójcicki.

⭐️ Skarbnik: Natalia Kijewska.

Składamy serdeczne gratulacje! 👏😊

Samorząd Uczniowski

Wybory do Samorządu Uczniowskiego, tuż, tuż…❗️

Oto plakaty wyborcze naszych kandydatów.

Jak myślicie, kto wygra❓️


Dziś przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego częstowali uczniów cukierkami
z okazji Dnia Kobiet oraz Dnia Mężczyzn.
To było słodki dzień 😊


ROK SZKOLNY 2022/2023

Skład Zarządu Samorządu Uczniowskiego
w roku szkolnym  2022/2023

Przewodnicząca: Zofia Bączyńska, kl.2g
Zastępca przewodniczącej: Natalia Kijewska, kl. 2h
Skarbnik: Martyna Ślendakowska, kl. 1g


Samorząd Uczniowski tworzą wszyscy uczniowie naszej szkoły. To zgrany zespół, który w swojej działalności uwzględnia założenia i zadania statutu szkolnego oraz jest otwarty  na potrzeby całej społeczności uczniowskiej.

Samorząd Uczniowski organizuje wiele różnych akcji i imprez  szkolnych pozwalających młodzieży rozwinąć samorządność, poczuć się odpowiedzialnymi za siebie i innych oraz rozwinąć wrażliwość na ludzkie nieszczęście i biedę poprzez organizowanie i uczestniczenie w  wielu akcjach charytatywnych, m.in. zbiórce baterii, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego czy plastikowych nakrętek.

Samorząd promuje także  różne, ciekawe formy spędzania wolnego czasu, np. dyskoteki, wyjścia integracyjne, wycieczki okolicznościowe. Zachęca do bycia życzliwym w stosunku do drugiego człowieka  (obchody Światowego Dnia Życzliwości i Uśmiechu) oraz podtrzymuje tradycję obchodów rocznic narodowych i świąt państwowych.

Uczniowie zaangażowani są w organizację różnorodnych imprez szkolnych  (np. Dnia Chłopaka,  Halloween, Andrzejek, Mikołajek, Walentynek) oraz  w akcje  lokalne i społecznościowe ( np. zbiórkę karmy i kocy dla zwierząt przebywających w schronisku  “Na Paluchu”, “Górę groszy”, czy pomoc przy Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy), a także chętnie pogłębiają swoją wiedzę  i umiejętności poprzez uczestnictwo w różnorodnych konkursach  i zabawach organizowanych  przez Samorząd.
Regulamin Samorządu Uczniowskiegodo pobrania

7 października odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Oto fotorelacja z wyborów.


Możesz również polubić…

Translate »
Skip to content