Wolontariat sportowy

Jeżeli jesteś gotowy na przeżycie przygody,
kochasz sport i niepowtarzalną atmosferę,
która pojawia się zawsze przy dużych imprezach sportowych,
chcesz poznać nowych ludzi, dla których bezinteresowna pomoc innym
ma również znaczenie – zapraszamy do współpracy.

Cele Wolontariatu Sportowego:

• rozwijanie wśród młodzieży szkolnej postawy wrażliwości na potrzeby innych, zaangażowania, życzliwości i bezinteresowności,
  • przygotowanie do uczestnictwa w wydarzeniach sportowych, które pozwalają nabyć i doskonalić doświadczenia,
  • otwarcie na nowe wyzwania oraz nawiązywanie nowych znajomości.

Formy działania – co robimy?

• pomoc przy organizacji imprez sportowych m. in. Półmaraton Warszawski, Biegnij Warszawo, Bieg Niepodległości, Bieg Powstania Warszawskiego,
  • pomoc w organizacji masowych imprez o charakterze kulturalno-oświatowym m.in.” Kino w Trampkach”.

Regulamin Wolontariatu Sportowego – do pobrania

Uczniowie i absolwenci naszej szkoły uczestniczyli jako wolontariusze w 45. Maratonie Warszawskim.

BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Wolontariat Sportowy dziś – 11 listopada 2022 🇵🇱 pomagał w organizacji 32. Biegu Niepodległości 🏃🏼‍♀️🏃🏃🏼‍♀️🏃 Zapraszamy na fotorelację i do artykułu o imprezie biegowej.
Cieszymy się, że znów możemy pomagać.

MARATON WARSZAWSKI

W dniu 25.09.2022 roku odbywał się Maraton Warszawski. Grupa wolontariatu sportowego naszej szkoły jak zwykle czynnie uczestniczyła w tym wydarzeniu. Pracowaliśmy na pierwszym punkcie nawadniania. Tradycyjnie była praca oraz fajna zabawa. Na pamiątkę dostaliśmy koszulki, turystyczne kubki oraz dyplomy. Wszystkich chętnych zapraszamy do czynnego uczestnictwa w wolontariacie sportowym.