Drużyna harcerska

W poniedziałek nasi harcerze po uroczystej mszy świętej odebrali „Światło Betlejemskie”🕯🙏
Jest ono symbolem ciepła, miłości, pokoju i nadziei. Już niedługo rozbłyśnie podczas wigilii szkolnej.
#BETLEJEMSKIEŚWIATŁOPOKOJU

"Światło Betlejemskie"

Świąteczno- Noworoczne spotkanie harcerzy z 238 Drużyny im. Powstania Warszawskiego z Długiej

Spotkanie Wigilijne

HARCERZE ZSS nr 105, ul.DŁUGA 9, Warszawa uczcili pamięć swojego patrona – Kazimierza Kirejczyka

Drużyna Harcerska 238 WDH Nieprzetartego Szlaku im. Powstania Warszawskiego z ZSS nr 105 zdobywa Pieniny.

Reprezentanci Drużyny Harcerskiej, w imieniu Dyrekcji oraz wszystkich Uczniów odwiedzili grób Patrona naszej szkoły, Kazimierza Kirejczyka. Był on wybitnym Profesorem pedagogiki specjalnej oraz wyjątkową osobą dla naszej społeczności.

4 października, w Modlinie odbyło się Rozpoczęcie Roku Harcerskiego. Oczywiście nie zabrakło tam naszej drużyny.