Stolarz/pracownik pomocniczy stolarza

Obróbka ręczna i mechaniczna drewna; wykonywanie regałów, szafek i innych mebli; renowacja starych mebli; zajęcia praktyczne w pracowniach szkolnych.


ROK SZKOLNY 2023/2024

Uczniowie klas stolarskich i tapicerskich na Targach WOOD TECH – TARGI TECHNOLOGII OBRÓBKI DREWNA I PRODUKCJI MEBLI w Międzynarodowym Centrum Targowo-Wystawienniczym w NadarzynieUczniowie klas stolarskiej i tapicerskich uczestniczyli w Międzynarodowych branżowych targach meblarskich w Warsaw Ptak Expo w Nadarzynie. Była to doskonała okazja, aby poznać nowoczesne wzornictwo w branży meblarskiej.


WYCIECZKA NA TARGI WOOD TECH EXPO

W marcu klasy stolarskie i tapicerskie szkoły branżowej uczestniczyły w Targach Wood Tech Expo- Targi technologii obróbki drewna i produkcji mebli.
Na Targach zaprezentowano najnowsze produkty, technologie i rozwiązania na rynku drzewnym. Uczniowie mogli zobaczyć nowoczesny sprzęt, maszyny oraz narzędzia do obróbki drewna, produkcji mebli oraz specjalistyczne oprogramowanie dla branży meblowej.


Możesz również polubić…

Translate »
Skip to content