Fryzjer/pracownik pomocniczy fryzjera

Strzyżenie męskie i damskie, modelowanie, farbowanie, trwała ondulacja, fryzury dzienne i wieczorowe; zajęcia praktyczne odbywają się w nowoczesnej pracowni szkolnej.


ROK SZKOLNY 2022/2023

W czwartek fryzjerzy z klasy 2 F wraz z nauczycielem zawodu udali się na wycieczkę do „Centrum Zaopatrzenia Fryzjerów”- nowoczesnej firmy z bogatym doświadczeniem w branży fryzjerskiej, która zaopatruje salony fryzjerskie i barber shopy. Poznaliśmy takie marki jak: Lakme, American Crew, Reuzel, Orofluido, oraz zrobiliśmy zakupy dla siebie i do szkolnej pracowni.


ROK SZKOLNY 2021/2022

21 czerwca w szkole odbył się dzień szalonych, kolorowych fryzur.
W szkolnej pracowni, 🧏‍♀️🧏🧏‍♂️🙎‍♀️🙎‍♂️💇💇‍♀️ fryzjerki w jednej chwili zmieniały fryzury uczniów w kolorowe szaleństwo na głowie.
Witaliśmy w ten sposób nadchodzące wakacje.


W czwartek 24 marca klasa 1f wraz z nauczycielem zawodu wybrała się do hurtowni fryzjerskiej „KERN – Bemowo”. Zapoznaliśmy się z ofertą sklepu fryzjerskiego, dowiedzieliśmy się jak wyglądają zakupy w hurtowni fryzjerskiej, mogliśmy zobaczyć różne sprzęty i produkty fryzjerskie. Oczywiście nie oparliśmy się pokusie zakupów 😉


To robimy na zajęciach praktycznych…

Możesz również polubić…

Translate »
Skip to content