Fryzjer/pracownik pomocniczy fryzjera

Strzyżenie męskie i damskie, modelowanie, farbowanie, trwała ondulacja, fryzury dzienne i wieczorowe; zajęcia praktyczne odbywają się w nowoczesnej pracowni szkolnej.

ROK SZKOLNY 2023/2024


Dziś krótka fotorelacja z realizacji trwającego projektu uczniowskiego fryzjerów. 🤳💇💇‍♀️ Projekt „Proeco-fryzjerzy” cieszy się dużym zainteresowaniem uczniów, dorosłych, podopiecznych Specjalnego Ośrodka Wychowawczego “Dom przy Rynku” i społeczności lokalnej. Zapraszamy 😊

Reklama projektu fryzjerskiego

W dniu 14 listopada klasa 2f, wraz z nauczycielką przedmiotów zawodowych, udała się do Hurtowni Fryzjerskiej mieszczącej się na ulicy Dalekiej 4, gdzie uczennice kupiły środki do pielęgnacji włosów.


Mamy dla Was krótką fotorelację z wydarzenia, w którym uczestniczyli nasi młodzi fryzjerzy. Wkraczają Oni dopiero małymi krokami w ten magiczny świat fryzjerstwa, ale chętnie odkrywali najnowsze techniki i trendy w męskiej stylizacji, pod okiem ekspertów z marki FOX BARBER EXPERT.


Korzystając z dobrej pogody 9 października klasa 3f udała się do hurtowni fryzjerskiej.
Zapoznaliśmy się z nowym asortymentem w sklepie i zrobiliśmy zakupy.


21 września uczniowie klasy 3f i 3h wzięli udział w Targach Pracy. Mieli możliwość zapoznać się z ofertami wielu pracodawców dysponujących różnorodnymi stanowiskami pracy.


ROK SZKOLNY 2022/2023

Poniżej foto relacja z intensywnego i artystycznego szkolenia fryzjerów poprowadzonego w “Szkoła Talentów U Fryzjerów” przez hair educator Wowa Konopada style & gift packs LA BIOSTHETIQUE.


18 maja klasa fryzjerska 2f uczestniczyła w pokazie strzyżenia męskiego. Mogliśmy obserwować jak krok po kroku strzyżenie wykonuje 𝗠𝗶𝘀𝘁𝗿𝘇 𝗳𝗿𝘆𝘇𝗷𝗲𝗿𝘀𝘁𝘄𝗮 💇‍♀️💇‍♂️ Dziękujemy za przekazanie ogromu wiedzy i cudowną atmosferę. Oto nasza fotorelacja.


Dziś- 21.04 klasa 1f przeprowadziła w naszej szkole akcje pt.: “Dzień kolorowych fryzur”. Oto efekty kolorystyczne naszej zabawy:


Wczoraj- 8 marca klasa 2f w ramach współpracy z innymi szkołami uczestniczyła w pokazie fryzur w Zespole Szkół nr 34 im. Mieszka I w Warszawie. Odbywał się tam V Mazowiecki Konkurs Fryzjerski pt. ,,Geometria Fryzur”. 💇‍♀️💇‍♂️
Uczniowie mogli zapoznać się z różnymi formami fryzur konkursowych.


W czwartek fryzjerzy z klasy 2 F wraz z nauczycielem zawodu udali się na wycieczkę do „Centrum Zaopatrzenia Fryzjerów”- nowoczesnej firmy z bogatym doświadczeniem w branży fryzjerskiej, która zaopatruje salony fryzjerskie i barber shopy. Poznaliśmy takie marki jak: Lakme, American Crew, Reuzel, Orofluido, oraz zrobiliśmy zakupy dla siebie i do szkolnej pracowni.


ROK SZKOLNY 2021/2022

21 czerwca w szkole odbył się dzień szalonych, kolorowych fryzur.
W szkolnej pracowni, 🧏‍♀️🧏🧏‍♂️🙎‍♀️🙎‍♂️💇💇‍♀️ fryzjerki w jednej chwili zmieniały fryzury uczniów w kolorowe szaleństwo na głowie.
Witaliśmy w ten sposób nadchodzące wakacje.


W czwartek 24 marca klasa 1f wraz z nauczycielem zawodu wybrała się do hurtowni fryzjerskiej “KERN – Bemowo”. Zapoznaliśmy się z ofertą sklepu fryzjerskiego, dowiedzieliśmy się jak wyglądają zakupy w hurtowni fryzjerskiej, mogliśmy zobaczyć różne sprzęty i produkty fryzjerskie. Oczywiście nie oparliśmy się pokusie zakupów 😉


To robimy na zajęciach praktycznych…

Możesz również polubić…

Translate »
Skip to content