SU „Pychotka”

logo SU

W naszej szkole od 2016 roku działa Spółdzielnia Uczniowska „Pychotka”.

PREZENTACJA DZIAŁALNOŚCI SPÓŁDZIELNI UCZNIOWSKIEJ – do pobrania

KONKURS NA NAJLEPIEJ PRACUJĄCĄ SU W POLSCE W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

BRAWO 👏👏👏 Spółdzielnia Uczniowska „PYCHOTKA”
GRATULUJEMY zajęcia II miejsca w Konkursie na najlepiej pracującą Spółdzielnię Uczniowską 😘 🥰

KONKURS NA NAJLEPIEJ PRACUJĄCĄ SU W POLSCE W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

23 listopada prezes i opiekunowie Spółdzielni Uczniowskiej „Pychotka” wzięli  udział w Ogólnopolskim Sejmiku Spółdzielni Uczniowskich w Krakowie.  Podczas obrad wręczono  m.in. odznaczenia, wyróżnienia i  tytuły „Przyjaciel Spółdzielczości Uczniowskiej” wybranym  działaczom,  instruktorom, opiekunom i spółdzielniom uczniowskim.  Przedstawiciele spółdzielni działającej w naszej szkole zaprezentowali dotychczasowy, trzyletni dorobek „Pychotki”.

Z przyjemnością informujemy, że Spółdzielnia Uczniowska „Pychotka” zajęła II miejsce w konkursie na Najlepiej Pracującą SU w Polsce w roku szkolnym 2018/2019.

POŻEGNANIE SPÓŁDZIELCÓW

9 czerwca 2021 roku odbyło się pożegnanie piętnastu członków Spółdzielni Uczniowskiej „Pychotka”, którzy w bieżącym roku szkolnym kończą edukację w naszej szkole. Podczas spotkania p. Danuta Bogucka (przedstawicielka „Społem” WSS Śródmieście), pani dyrektor oraz opiekunowie SU wręczyli młodym spółdzielcom dyplomy i upominki za kilkuletnią pracę.

Dziękujemy za zaangażowanie w działalność „Pychotki” i życzymy powodzenia
w dorosłym życiu:

1. Karolina Badowska
  2. Adam Wiśniewski
  3. Filip Żuławnik
  4. Adrian Piwowarczyk (II zastępca prezesa)
  5. Jan Mikołajczyk   (prezes SU „Pychotka”)
  6. Bartłomiej Osiński ( I zastępca przewodniczącego Rady Nadzorczej)
  7. Anna Jaskólska
  8. Jakub Walkowicz
  9. Kamil Idziakowski – (II zastępca przewodniczącego Rady Nadzorczej)
  10.  Maksymilian Pawłowski