SU „Pychotka”

logo SU

W naszej szkole od 2016 roku działa Spółdzielnia Uczniowska „Pychotka”.

PREZENTACJA DZIAŁALNOŚCI SPÓŁDZIELNI UCZNIOWSKIEJ – do pobrania

SKŁAD ZARZĄDU I RADY NADZORCZEJ SU „PYCHOTKA”

25 października odbyło się Walne Zgromadzenie członków Spółdzielni Uczniowskiej „Pychotka”.
Nowym prezesem została Katarzyna Berkieta, a jej zastępcami: Klaudiusz Nowicki i Tomasz Górski. Oprócz Zarządu wybranego także Radę Nadzorczą. W jej skład weszły: Aleksandra Sosnówka (przewodnicząca), Weronika Stasiuk oraz Magdalena Jahn.
Gratulujemy!
członkowie SU
CZŁONKOWIE SU „PYCHOTKA”

KONKURS NA NAJLEPIEJ PRACUJĄCĄ SU W POLSCE W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

BRAWO 👏👏👏 Spółdzielnia Uczniowska „PYCHOTKA”
GRATULUJEMY zajęcia II miejsca w Konkursie na najlepiej pracującą Spółdzielnię Uczniowską 😘 🥰

KONKURS NA NAJLEPIEJ PRACUJĄCĄ SU W POLSCE W ROKU SZKOLNYM 2019/2020
23 listopada prezes i opiekunowie Spółdzielni Uczniowskiej „Pychotka” wzięli  udział w Ogólnopolskim Sejmiku Spółdzielni Uczniowskich w Krakowie.  Podczas obrad wręczono  m.in. odznaczenia, wyróżnienia i  tytuły „Przyjaciel Spółdzielczości Uczniowskiej” wybranym  działaczom,  instruktorom, opiekunom i spółdzielniom uczniowskim.  Przedstawiciele spółdzielni działającej w naszej szkole zaprezentowali dotychczasowy, trzyletni dorobek „Pychotki”.

Z przyjemnością informujemy, że Spółdzielnia Uczniowska „Pychotka” zajęła II miejsce w konkursie na Najlepiej Pracującą SU w Polsce w roku szkolnym 2018/2019.

POŻEGNANIE SPÓŁDZIELCÓW
9 czerwca 2021 roku odbyło się pożegnanie piętnastu członków Spółdzielni Uczniowskiej „Pychotka”, którzy w bieżącym roku szkolnym kończą edukację w naszej szkole. Podczas spotkania p. Danuta Bogucka (przedstawicielka „Społem” WSS Śródmieście), pani dyrektor oraz opiekunowie SU wręczyli młodym spółdzielcom dyplomy i upominki za kilkuletnią pracę.

Dziękujemy za zaangażowanie w działalność „Pychotki” i życzymy powodzenia
w dorosłym życiu:

1. Karolina Badowska
  2. Adam Wiśniewski
  3. Filip Żuławnik
  4. Adrian Piwowarczyk (II zastępca prezesa)
  5. Jan Mikołajczyk   (prezes SU „Pychotka”)
  6. Bartłomiej Osiński ( I zastępca przewodniczącego Rady Nadzorczej)
  7. Anna Jaskólska
  8. Jakub Walkowicz
  9. Kamil Idziakowski – (II zastępca przewodniczącego Rady Nadzorczej)
  10.  Maksymilian Pawłowski
  11.  Sandra Dylewska
  12.  Emilia Pejganowicz
  13.  Anna Gęśla
  14.  Katarzyna Sosnowska
  15.  Natalia Piekut

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
„SPÓŁDZIELNIA UCZNIOWSKA W OKNIE SZKOŁY”

Mamy przyjemność poinformować, że nastąpiło rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. „SPÓŁDZIELNIA UCZNIOWSKA W OKNIE SZKOŁY” organizowanego przez Krajową Radę Spółdzielczą z udziałem Fundacji Rozwoju Spółdzielczości Uczniowskiej.
Wyróżnienie  przyznano pracom wykonanym przez członków naszej spółdzielni:
Wiktorię Sułkowską i Mateusza Pasiewicza ze Spółdzielni Uczniowskiej „Pychotka” działającej w Zespole Szkół Specjalnych nr 105 w Warszawie.
Spółdzielnia Uczniowska „Pychotka” chciała wyróżnić także pracę Katarzyny Berkiety.
Składamy serdeczne gratulacje uczestnikom 🙂