Klub Absolwenta

Klub Absolwenta w ZSS nr 105 w Warszawie powstał z inicjatywy absolwentów, nauczycieli oraz rodziców. Został utworzony specjalnie dla Was, abyście mogli nadal uczestniczyć w życiu Szkoły.
Otwieramy przed Wami możliwość by wspólnie, uczestniczyć w zajęciach malarskich, tanecznych, sportowych oraz brać udział w wycieczkach fakultatywnych i uroczystościach szkolnych. Przypominamy, że wszyscy uczniowie, którzy ukończyli naszą szkołę mogą być członkami Klubu Absolwenta. Serdecznie zachęcamy do przystąpienia do Klubu. Zachęcamy również do propagowania tej inicjatywy wśród koleżanek i kolegów z czasów szkolnych.

W szkole organizowane są:
– zajęcia taneczne,
– zajęcia malarskie,
– zajęcia sportowe,
– wycieczki fakultatywne: w porozumieniu z organizatorami wycieczek,
– wolontariat sportowy: w porozumieniu z opiekunami wolontariatu,
– uroczystości szkolne: wg harmonogramu szkolnego,
– Dzień Absolwenta: corocznie w maju.

Dotychczasowe imprezy z udziałem członków Klubu Absolwenta:
– dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka,
– zajęcia taneczne,
– zajęcia malarskie,
– udział w V Międzynarodowym Festiwalu Talentów organizowanym przez Cyrk Korona.


ROK SZKOLNY 2023/2024

Zaproszenie na spotkanie Klubu Absolwenta

Spotkanie Absolwentów – 28 lutego 2024r.


14 grudnia gościliśmy w naszej szkole gości, którzy licznie przybyli na spotkanie Klubu Absolwenta. Usłyszeliśmy mnóstwo miłych słów na temat szkoły i nauczycieli. Najbardziej cieszy nas jednak fakt, że wszyscy absolwenci wspaniale radzą sobie w dorosłym życiu i odnaleźli się na rynku pracy. Odwiedziła nas również dyrektor Fundacji Leny Grochowskiej p. Emilia Jarosz, która opowiedziała o działalności fundacji oraz udzielała porad przybyłym na spotkanie uczniom i rodzicom.

Klub Absolwenta

Klub Absolwenta

ROK SZKOLNY 2022/2023


13 grudnia gościliśmy w naszej szkole ABSOLWENTÓW szkoły przysposabiającej do pracy (SPdP)

Jak zwykle spotkanie upłynęło na wspominaniu czasów szkolnych oraz wymianie informacji o tym, czym aktualnie zajmują się nasi byli uczniowie.

Na spotkaniu była również obecna przedstawicielka Fundacja Leny Grochowskiej , która przybliżyła uczniom, czym zajmuje się fundacja.

Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy na kolejne spotkania.

Klub Absolwenta

Klub Absolwenta

22 listopada gościliśmy absolwentów szkoły branżowej w ramach spotkań Klubu Absolwenta. Nasi byli uczniowie mieli okazję zapoznać się z ofertą Fundacji Sustinae, która pomaga osobom z niepełnosprawnością w odnalezieniu się na rynku pracy. Nie zabrakło oczywiście wspomnień z czasów szkolnych, jak również dzielenia się tym, co obecnie dzieje się w życiu naszych Absolwentów. Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy na kolejne spotkania.


ROK SZKOLNY 2021/2022

Niezmiernie miło było nam gościć absolwentów naszej szkoły na pierwszym, w tym roku szkolnym, spotkaniu Klubu Absolwenta. Udało się powspominać czasy szkolne i podzielić się planami na najbliższą przyszłość. Wymienić uwagi na temat poszukiwania wymarzonej pracy i oczywiście zrobić pamiątkowe zdjęcia.


W dniu 5 grudnia gościliśmy absolwentów szkoły przysposabiającej. Było to drugie w tym roku szkolnym spotkanie Klubu Absolwenta. Przebiegało ono w miłej, rodzinnej atmosferze. Absolwenci mieli okazję wymienić się swoimi wrażeniami oraz powspominać czasy szkoły. Równie miło było nam gościć rodziców, którzy towarzyszyli swoim dzieciom w tym dla nich wyjątkowym dniu.​ Kolejne spotkanie już w styczniu – tym razem dla uczniów, którzy ukończyli szkołę branżową.


CHCEMY ZNÓW BYĆ UCZNIAMI „NA DŁUGIEJ”

Takim hasłem zakończyło się kolejne spotkanie ABSOLWENTÓW Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Wymieniliśmy się informacjami o pracy, o WTZ-ach, o planach na przyszłość…. Zwiedziliśmy odnowioną szkołę. Obejrzeliśmy pamiątkowe zdjęcia. Odżyły wspomnienia… a gwar rozmów i radość długo rozbrzmiewały.


We wtorek 22.03.2022 odbyło się spotkanie absolwentów szkoły branżowej oraz rodziców klas trzecich z przedstawicielami Fundacja Sławek z panią Aleksandrą Borek.


26 kwietnia 2022 r. odbyło się kolejne spotkanie w ramach KLUBU ABSOLWENTA. Tym razem gościliśmy przedstawicielkę Fundacja Leny Grochowskiej. Pani EMILII JAROSZ towarzyszyła MARTYNA KOPEĆ, która jako nasza absolwentka, podjęła zatrudnienie w pracowni cukierniczej prowadzonej przez fundację. Absolwenci oprócz możliwości wymiany między sobą doświadczeń mieli okazję poznać kolejne miejsce, gdzie mogą odbyć staż, a później znaleźć zatrudnienie.

Możesz również polubić…

Translate »
Skip to content