Uczeń miesiąca

W świetlicy szkolnej ZSS nr 105 od listopada 2018 roku wybieramy UCZNIA MIESIĄCA.

Aby zostać uczniem miesiąca trzeba zebrać plusy za:
– aktywność,
– pomysłowość,
– dbanie o porządek,
– uprzejmość,
– życzliwość.

Zwycięzcy w poszczególnych miesiącach roku szkolnego 2021/2022

UCZEŃ CZERWCA

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że w czerwcu uczniem miesiąca w świetlicy szkolnej została
MARTA POLAKOWSKA!
Dziękujemy za angażowanie się w prace plastyczne, przygotowanie przedmiotów na kiermasz letni oraz aktywną i pomysłową postawę w tworzeniu prac na wystawę pn. „niekonwencjonalne techniki malarskie”. 🙂

Marta
Marta Polakowska

UCZEŃ MAJA

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że w maju uczniem miesiąca w świetlicy szkolnej został
PATRYK GÓRNIK!
Dziękujemy za życzliwość, Twoje zaangażowanie w proponowane aktywności, oraz koleżeńskość dla innych! 🙂 

Patryk
Patryk Górnik

UCZEŃ KWIETNIA

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że w KWIETNIU uczennicą miesiąca w świetlicy szkolnej została KAROLINA ŁASIEWICKA!
😊👏🏆  GRATULUJEMY!!!
Dziękujemy Ci za życzliwości do kolegów i koleżanek, zaangażowanie w proponowane aktywności, pomysłowość i Twój uśmiech, którym obdarzasz wszystkich wokoło 🙂😍

Łasiewicka
Karolina Łasiewicka

UCZEŃ MARCA

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że w MARCU uczniem miesiąca w świetlicy szkolnej został MAURYCY KONARSKI!!!
Maurycy, dziękujemy za:
– zaangażowanie w prace plastyczne! 🖌️🎨
– przygotowanie dekoracji Wielkanocnych! 🧺🐣🥚
– koleżeńskość wobec innych uczniów! 👨‍🎓👩‍🎓
– angażowanie się w proponowane aktywności!🕺

UCZEŃ LUTEGO

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że w lutym uczennicą miesiąca w świetlicy szkolnej została KINGA SKOPCZYŃSKA! 🎊🏆👏🙂 Serdecznie gratulujemy! Dziękujemy za angażowanie się w proponowane aktywności, pomoc w przygotowaniu przedmiotów na kiermasz szkolny oraz Twoją koleżeńskość w stosunku do kolegów i koleżanek ze świetlicy! 😊

Kinga
Kinga Skopczyńska

UCZEŃ STYCZNIA

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że w styczniu uczniem miesiąca został Daniel Bałdyga! 🙂 Serdecznie gratulujemy!!! Dziękujemy za Twoją koleżeńskość, czynności porządkowe, dezynfekcyjne o które dbasz na świetlicy szkolnej oraz za angażowanie w proponowane aktywności plastyczne jak również pomoc w przygotowaniu przedmiotów na kiermasz. 🙂

Daniel
Daniel Bałdyga

UCZEŃ GRUDNIA

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że w grudniu uczniem miesiąca w świetlicy szkolnej został Rafał Kubiak! ✨🏆✨Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie w proponowane aktywności, piękne kolędowanie, koleżeńskość oraz życzliwość w stosunku do koleżanek, kolegów oraz pracowników szkoły! 👏

Rafał Kubiak
Rafał Kubiak

UCZEŃ LISTOPADA

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że w listopadzie uczennicą miesiąca została Natalia Strzyżewska! 👏🏆Dziękujemy za ogromne zaangażowanie w przygotowaniu, ozdabianiu przedmiotów przeznaczonych na kiermasz świąteczny 🌲🎁🎄🌟 jak również za kulturę słowa oraz koleżeńskość w stosunku do kolegów oraz koleżanek na świetlicy szkolnej ☺️

Natalia Strzyżewska
Natalia Strzyżewska

UCZEŃ PAŹDZIERNIKA

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że w październiku uczennicą miesiąca w świetlicy szkolnej została Natalia Adamczyk! 😊👏🏆 Natalio, dziękujemy za Twoje zaangażowanie, wzorowe zachowanie, uprzejmość, koleżeńskość oraz twórcze, niekonwencjonalne obrazy, które są jedyne w swoim rodzaju! 😊🖼️

Julia
Natalia Adamczyk

UCZEŃ WRZEŚNIA

Niezmiernie miło jest nam ogłosić, że we wrześniu uczniem miesiąca świetlicy szkolnej został Oskar Skuza 😊🏆. Dziękujemy za Twoją obecność, niekonwencjonalne tworzenie prac plastycznych oraz inspirację dla innych uczniów. 👏

uczeń września
Oskar Skuza

Możesz również polubić…

Skip to content