Uczeń miesiąca

W świetlicy szkolnej ZSS nr 105 od listopada 2018 roku wybieramy UCZNIA MIESIĄCA.

Aby zostać uczniem miesiąca trzeba zebrać plusy za:
– aktywność,
– pomysłowość,
– dbanie o porządek,
– uprzejmość,
– życzliwość.

Zwycięzcy w poszczególnych miesiącach roku szkolnego 2022/2023


UCZEŃ PAŹDZIERNIKA

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że w październiku uczennicą miesiąca w świetlicy szkolnej została MARTA POLAKOWSKA! 😊👏 Dziękujemy za Twoją twórczość, ogromne zaangażowanie w prace plastyczne oraz w przygotowaniu dekoracji świetlicowych 🙂
GRATULACJE!

Marta Polakowska
Marta Polakowska

UCZEŃ WRZEŚNIA

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że we wrześniu uczniem miesiąca w świetlicy szkolnej został Mateusz Bączyński! 😊👏Bardzo dziękujemy Ci za Twórcze malowanie🎨, tworzenie ilustracji do wiersza🖼, oraz moc angażowania się w proponowane aktywności 💪🙂

Mateusz Bączyński

Możesz również polubić…

Skip to content