Uczeń miesiąca

W świetlicy szkolnej ZSS nr 105 od listopada 2018 roku wybieramy UCZNIA MIESIĄCA.

Aby zostać uczniem miesiąca trzeba zebrać plusy za:
– aktywność,
– pomysłowość,
– dbanie o porządek,
– uprzejmość,
– życzliwość.


ROK SZKOLNY 2023/2024

Pierwsze półrocze za nami, czas na podsumowanie aktywności naszych uczniów w świetlicy szkolnej.

Bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, chęci do pracy, naukę nowych aktywności. Niektórzy z Was wyróżnili się w szczególny sposób malując, dekorując, rysując, tworząc ozdoby na kiermasz szkolny, umilając innym czas czy ucząc się nowych umiejętności np. szydełkowania. Za szczególne osiągnięcia, postawę i  aktywność, wymienieni poniżej uczniowie otrzymali tytuł uczniów miesiąca:

wrzesień: Natalia Mikita kl. 2i
październik:Natalia Silczuk kl. 2i
listopad: Benedykt Ziółkowski kl. 3s
grudzień: Piotr Kaźmierczak kl. 1b
styczeń: Jakub Kafel kl. 2b


WRZESIEŃ

Natalia Mikita kl. 2i


PAŹDZIERNIK

Natalia Silczuk

Natalia Silczuk kl. 2i


LISTOPAD

Benedykt Ziółkowski

Benedykt Ziółkowski kl. 3s


GRUDZIEŃ

Piotr Kazimierczak

Piotr Kaźmierczak kl. 1b


STYCZEŃ

Jakub Kafel

Jakub Kafel kl. 2b


Zwycięzcy w poszczególnych miesiącach roku szkolnego 2022/2023


UCZEŃ CZERWCA

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że UCZNIAMI ŚWIETLICY SZKOLNEJ w CZERWCU zostali Tomasz Michalak i Krystian Łukasik 🤗 Uczniowie wykazali się w tym miesiącu kreatywnością, wzorową współpracą i zaangażowaniem w działania świetlicowe wspólnie się wspierając 👍 W przyjaźni moc! 🤝💪🙂

Uczniowie czerwca

UCZEŃ MAJA

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że w Uczniem Miesiąca w świetlicy szkolnej został MATEUSZ BRZYCHCY! 🤗 Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za ogromne zaangażowanie w prace plastyczne, malowanie obrazów oraz koleżeńskość wobec innych uczniów. WIELKIE BRAWA! 👏😊

Mateusz Brzychcy

UCZEŃ KWIETNIA

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że w 𝗞𝗪𝗜𝗘𝗧𝗡𝗜𝗨 Uczniem Miesiąca w świetlicy szkolnej została Julia Kobylińska! 🤗 Dziękujemy za Twoje zaangażowanie w projekty i prace świetlicowe, przygotowywanie dekoracji oraz życzliwość w stosunku do kolegów i koleżanek 😊

Julia Kobylińska

UCZEŃ MARCA

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że w MARCU uczniem w świetlicy szkolnej został 𝗝𝗔𝗞𝗨𝗕 𝗞𝗔𝗙𝗘𝗟 ! 🤗 Dziękujemy za Twoje poczucie humoru, malowanie obrazów, przygotowywanie prac na kiermasz, jak również życzliwość w stosunku do kolegów i koleżanek 😊

Jakub Kafel

UCZEŃ LUTEGO

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że w LUTYM w świetlicy szkolnej uczennicą miesiąca została
ANIA WIŚNIEWSKA! 🤗
Bardzo dziękujemy za zaangażowanie w rozmaite prace plastyczne oraz w działania literackie.
Gratulacje Aniu 🙂

Ania Wiśniewska

UCZEŃ STYCZNIA

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że w #STYCZNIU #uczniem_miesiąca w świetlicy szkolnej został MICHAŁ ROGUSKI! 🤗🏆👏.
Serdecznie GRATULUJEMY! i DZIĘKUJEMY za Twoją życzliwość, pomoc, prace plastyczne, udział w proponowanych aktywnościach oraz twórczość literacką! 📄✍🙂

Michał Roguski

UCZEŃ GRUDNIA

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że w grudniu uczniem miesiąca został PAWEŁ DROŹDZIEL!!!👏☺️🏆

Dziękujemy za życzliwość, koleżeńskość udział w proponowanych aktywnościach, pomysłowość i zaangażowanie w prace plastyczne! Serdecznie gratulujemy! 🤗


UCZEŃ LISTOPADA

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że tym razem, wyjątkowo, uczniami miesiąca listopad w świetlicy szkolnej zostali:

KRYSTIAN I NORBERT DOBRSCY! 😊🏆👏

Dziękujemy Wam za wspólne działania, przygotowanie dekoracji patriotycznych, pomoc i atmosferę koleżeńską oraz za duży udział w proponowanych aktywnościach. 🙂

Krystian i Norbert

UCZEŃ PAŹDZIERNIKA

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że w październiku uczennicą miesiąca w świetlicy szkolnej została MARTA POLAKOWSKA! 😊👏 Dziękujemy za Twoją twórczość, ogromne zaangażowanie w prace plastyczne oraz w przygotowaniu dekoracji świetlicowych 🙂
GRATULACJE!

Marta Polakowska
Marta Polakowska

UCZEŃ WRZEŚNIA

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że we wrześniu uczniem miesiąca w świetlicy szkolnej został Mateusz Bączyński! 😊👏Bardzo dziękujemy Ci za Twórcze malowanie🎨, tworzenie ilustracji do wiersza🖼, oraz moc angażowania się w proponowane aktywności 💪🙂

Mateusz Bączyński

Możesz również polubić…

Translate »
Skip to content