Uczeń miesiąca

W świetlicy szkolnej ZSS nr 105 od listopada 2018 roku wybieramy UCZNIA MIESIĄCA.

Aby zostać uczniem miesiąca trzeba zebrać plusy za:
– aktywność,
– pomysłowość,
– dbanie o porządek,
– uprzejmość,
– życzliwość.

Zwycięzcy w poszczególnych miesiącach roku szkolnego 2022/2023


UCZEŃ CZERWCA

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że UCZNIAMI ŚWIETLICY SZKOLNEJ w CZERWCU zostali Tomasz Michalak i Krystian Łukasik 🤗 Uczniowie wykazali się w tym miesiącu kreatywnością, wzorową współpracą i zaangażowaniem w działania świetlicowe wspólnie się wspierając 👍 W przyjaźni moc! 🤝💪🙂

Uczniowie czerwca

UCZEŃ MAJA

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że w Uczniem Miesiąca w świetlicy szkolnej został MATEUSZ BRZYCHCY! 🤗 Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za ogromne zaangażowanie w prace plastyczne, malowanie obrazów oraz koleżeńskość wobec innych uczniów. WIELKIE BRAWA! 👏😊

Mateusz Brzychcy

UCZEŃ KWIETNIA

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że w 𝗞𝗪𝗜𝗘𝗧𝗡𝗜𝗨 Uczniem Miesiąca w świetlicy szkolnej została Julia Kobylińska! 🤗 Dziękujemy za Twoje zaangażowanie w projekty i prace świetlicowe, przygotowywanie dekoracji oraz życzliwość w stosunku do kolegów i koleżanek 😊

Julia Kobylińska

UCZEŃ MARCA

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że w MARCU uczniem w świetlicy szkolnej został 𝗝𝗔𝗞𝗨𝗕 𝗞𝗔𝗙𝗘𝗟 ! 🤗 Dziękujemy za Twoje poczucie humoru, malowanie obrazów, przygotowywanie prac na kiermasz, jak również życzliwość w stosunku do kolegów i koleżanek 😊

Jakub Kafel

UCZEŃ LUTEGO

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że w LUTYM w świetlicy szkolnej uczennicą miesiąca została
ANIA WIŚNIEWSKA! 🤗
Bardzo dziękujemy za zaangażowanie w rozmaite prace plastyczne oraz w działania literackie.
Gratulacje Aniu 🙂

Ania Wiśniewska

UCZEŃ STYCZNIA

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że w #STYCZNIU #uczniem_miesiąca w świetlicy szkolnej został MICHAŁ ROGUSKI! 🤗🏆👏.
Serdecznie GRATULUJEMY! i DZIĘKUJEMY za Twoją życzliwość, pomoc, prace plastyczne, udział w proponowanych aktywnościach oraz twórczość literacką! 📄✍🙂

Michał Roguski

UCZEŃ GRUDNIA

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że w grudniu uczniem miesiąca został PAWEŁ DROŹDZIEL!!!👏☺️🏆

Dziękujemy za życzliwość, koleżeńskość udział w proponowanych aktywnościach, pomysłowość i zaangażowanie w prace plastyczne! Serdecznie gratulujemy! 🤗


UCZEŃ LISTOPADA

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że tym razem, wyjątkowo, uczniami miesiąca listopad w świetlicy szkolnej zostali:

KRYSTIAN I NORBERT DOBRSCY! 😊🏆👏

Dziękujemy Wam za wspólne działania, przygotowanie dekoracji patriotycznych, pomoc i atmosferę koleżeńską oraz za duży udział w proponowanych aktywnościach. 🙂

Krystian i Norbert

UCZEŃ PAŹDZIERNIKA

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że w październiku uczennicą miesiąca w świetlicy szkolnej została MARTA POLAKOWSKA! 😊👏 Dziękujemy za Twoją twórczość, ogromne zaangażowanie w prace plastyczne oraz w przygotowaniu dekoracji świetlicowych 🙂
GRATULACJE!

Marta Polakowska
Marta Polakowska

UCZEŃ WRZEŚNIA

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że we wrześniu uczniem miesiąca w świetlicy szkolnej został Mateusz Bączyński! 😊👏Bardzo dziękujemy Ci za Twórcze malowanie🎨, tworzenie ilustracji do wiersza🖼, oraz moc angażowania się w proponowane aktywności 💪🙂

Mateusz Bączyński

Możesz również polubić…

Translate »
Skip to content