Wyróżnienia i certyfikaty


Kochani wolontariusze, Wasza praca została doceniona.

Dyplom

Nasza szkoła w miesiącu lutym, jak co roku brała aktywny udział w obchodach Dnia Bezpiecznego Internetu 2023. Organizatorem wydarzenia było Polskie Centrum Programu Safer Internet, głównym partnerem wydarzenia była Fundacja Orange
Dzień Bezpiecznego Internetu miał na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajamianie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania internetu.


Nasza szkoła wraz z końcem stycznia otrzymała dyplom BohaterON , będący ukoronowaniem NASZYCH WSPÓLNYCH działań podejmowanych od początku września do końca listopada. Miały one na celu promowanie historii, postaw patriotycznych, uwrażliwienie na tematykę powstańczą, a przede wszystkim – podtrzymywanie pamięci o naszych POWSTAŃCACH, ich działaniach, odwadze, poświęceniu. Wszystkim nauczycielom, uczniom ogromnie dziękujemy za wkład w pielęgnowanie naszej wspólnej, dumnej historii. 🇵🇱

BohaterON

CERTYFIKAT EU CODE WEEK 2022

Nasza szkoła uzyskała europejski certyfikat uczestnictwa w wydarzeniu EU CODE WEEK 2022 poświadczający aktywny udział poprzez organizację wydarzenia kodującego! 

Nasi uczniowie brali udział w największym programistycznym wydarzeniu w Europie! Uczestnicy rozwiązywali wybrane zadania z zakresu kodowania, dołączając tym samym do grona 4 mln uczestników z ponad 80 krajów z całego świata.

WIELKIE BRAWA dla wszystkich, którzy podjęli się temu wyzwaniu! 🙂  

Julia Król
Aneta Brzeska
Natalia Adamczyk
Radosław Stanisławki
Daniel Bałdyga
Kinga Skopczyńska
Franciszek Matwis
Patrycja Witkowska
Dominika Kamińska
Piotr Jarząbek
Mateusz Brzychcy
Jakub Strudziński
Dominik Truskolaski
Natalia Kilianowicz
Dawid Cieślikowski

Niedługo wszyscy uczestniczy dostaną pamiątkowe dyplomy z tego wydarzenia 
JESZCZE RAZ WIELKIE GRATULACJE!!! 


CERTYFIKAT “SZKOŁA ODPOWIEDZIALNA CYFROWO”

Miło nam poinformować, że Nasza Szkoła otrzymała certyfikat “Szkoła odpowiedzialna cyfrowo” za udział w projekcie, który wspiera szkoły we wdrażaniu nowych technologii i higieny cyfrowej w edukacji. SZKOŁA ODPOWIEDZIALNA CYFROWO to wspólnota uczniów, rodziców i nauczycieli, dla których wartością jest kształtowanie równowagi między korzystaniem z nowych technologii i świadomym tworzeniem realnych więzi poza przestrzenią Internetu.

Otrzymaliśmy również certyfikat za zrealizowanie szkolnej inicjatywy profilaktycznej “Nawigacja w każdą pogodę”, która miała na celu wzmocnienie kondycji psychicznej uczniów osłabionej sytuacjami kryzysowymi m.in. pandemią.

certyfikat
certyfikat

CERTYFIKAT „VARSAVIANISTYCZNA SZKOŁA” III stopnia

Nasze szkoły otrzymały Certyfikat „VARSAVIANISTYCZNA SZKOŁA” III stopnia. Jesteśmy wspaniałymi WARSZAWIAKAMI poznającymi stolicę i odpowiedzialnymi za nią.


HONOROWE WYRÓŻNIENIE PREZYDENTA m. st. WARSZAWY – SZKOŁA Z POMYSŁEM

Nasza Szkoła Branżowa otrzymała honorowe wyróżnienie Prezydenta m. st. Warszawy – SZKOŁA Z POMYSŁEM. Nagroda jest uznaniem za projekt #dlugawspiera, który był realizowany w roku szkolnym 2018/2019. Uroczystość rozdania nagród odbyła się w Centrum Nauki Kopernik. Certyfikat odebraliśmy z rąk Zastępcy Prezydenta m. st. Warszawy Pani Renaty Kaznowskiej.


CERTYFIKAT SZKOŁA Z POMYSŁEM – “Kulturalna DŁUGA podróż”

26 października 2018 r., o godz. 11.00 w Kinie Atlantic odbyło się wręczenie Honorowych Wyróżnień Prezydenta m.st. Warszawy„Szkoła z pomysłem”. Nasza Szkoła Przysposabiająca do Pracy nr 1 otrzymała Certyfikat za projekt „Kulturalna DŁUGA podróż”. Nagroda została wręczona przez Pana Włodzimierza Paszyńskiego Zastępcę Prezydenta m.st. Warszawy, Pana Mirosława Sielatyckiego Zastępcę Dyrektor Biura Edukacji oraz Ekspertów. Nagrodę odebrała Pani Dyrektor Elżbieta Kostrzewa, inicjatorka projektu Olena Manicka i reprezentacja uczniów realizujących projekt. Jesteśmy bardzo dumni.

Możesz również polubić…

Translate »
Skip to content