Wydarzenia z życia świetlicy szkolnej

ROK SZKOLNY 2023/2024


W ŚWIĄTECZNYM NASTROJU

prezentacja świąteczna

Boże Narodzenie to szczególny czas. W świetlicy już panuje świąteczny klimat. Uczniowie wykonują różnorodne prace na kiermasze szkolne i pozaszkolne. Komponujemy, malujemy, przyklejamy, jednym słowem tworzymy.


NASZA TWÓRCZOŚĆ

W świetlicy szkolnej uczniowie tworzą różnorodne prace plastyczne, techniczne i literackie.


NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Z okazji 11 Listopada młodzież wykonała ciekawe prace plastyczne, słuchała i śpiewała pieśni patriotyczne, poznawała historię własnego kraju oglądając filmy i prezentacje.


DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Uczniowie w świetlicy szkolnej uczcili Dzień Edukacji Narodowej przygotowując laurki dla wszystkich pracowników szkoły. Karty wręczyli nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi przedstawiciele Samorządu Szkolnego. Uczniowie przygotowali także wystawę prac „Portret mojego nauczyciela”.


ROK SZKOLNY 2022/2023

MARZEC

Świetlica szkolna zaprasza na KIERMASZ WIOSENNY 2023


LUTY

Świetlica szkolna jest już w romantycznym, walentynkowym nastroju 😊😍❤️❤️❤️


W Świetlicy szkolnej mimo zimy 🥶❄️ na zewnątrz powoli trwają przygotowania do kiermaszu Wielkanocnego🥚🐇🐣. Uczniowie pomagają przygotowywać różne świąteczne przedmioty. 😊


Świetlica szkolna również włącza się w prowadzony wspólnie w szkole projekt „Jesteśmy”. Jednym z działań jest przygotowanie „akcji niezapominajka”, która ma upamiętnić wybuch wojny na Ukrainie. Pamiętajmy- nie zapominajmy. 🇺🇦


STYCZEŃ

W Świetlicy szkolnej nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu pt. „Zimowa ozdoba”.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom 🤗
Oto nasi laureaci:

🏆 miejsce I Antonina Borczyńska
🏆 miejsce II Daniel Bałdyga
🏆 miejsce III Tatiana Górniak


GRUDZIEŃ

W Świetlicy szkolnej od dawna panuje mikołajkowo-świąteczny klimat 🙂 pracują renifery, mikołaje i świąteczni pomocnicy 🧑‍🎄🎄 pomagają nauczycielom ze świetlicy szkolnej malować bombki, tworzyć choinki 🎄oraz wiele innych pięknych bożonarodzeniowych upominków 🌟🎁😀 


LISTOPAD

Na świetlicy szkolnej trwają od dawna przygotowania do Bożonarodzeniowego kiermaszu ✨️🎁 😀 🎄. W tym roku realizowane są kolejne pomysły na świąteczne rozmaitości 🎅🌟🧑‍🎄. Zobaczcie sami. 😊

Możesz również polubić…

Translate »
Skip to content