Projekty zawodowe

„ROZCZESANI – ODWAŻNIEJSI ZAWODOWO” – PROJEKT FRYZJERSKI
plakat_projekt fryzjerski

W terminie od 22.02 do 07.06.2021r. realizujemy projekt „Rozczesani- odważniejsi zawodowo” polegający na nabywaniu nowych umiejętności zawodowych. Będziemy podczas dodatkowych zajęć z nauczycielem zawodu uczyć się projektować fryzury. Do tego celu zakupiliśmy główki treningowe z naturalnymi włosami, szablony magnetyczne do wykonywania rysunku i główkę ze specjalnymi przestrzennymi modelami form strzyżenia PIVOT POINT.

„ROZCZESANI – ODWAŻNIEJSI ZAWODOWO” i „STOLARSKIE RĘKODZIEŁO”

Nasi uczniowie z klasy 2f  tworzą dwa zespoły projektowe, które swe działania skierują do mieszkańców Domu Pomocy Społecznej. Działania te realizowane są w ramach programu „Aktywna Warszawska Młodzież”.

W ramach projektu „ROZCZESANI – ODWAŻNIEJSI ZAWODOWO”, uczniowie klas o profilu fryzjerskim, wykonają zabiegi pielęgnacyjne włosów.

W ramach projektu „STOLARSKIE RĘKODZIEŁO” uczniowie klas o profilu stolarskim wykonają drewniane, dekorowane podkładki pod kubki, umożliwiające stabilne utrzymanie kubka z napojami. Będzie to miły uczynek dla mieszkańców.

PODSUMOWANIE PROJEKTÓW REALIZOWANYCH PRZEZ KLASĘ 2F

Stolarze i fryzjerki z klasy 2 F wiosną realizowali projekty; „Stolarskie rękodzieło” i „Rozczesani – odważniejsi zawodowo”, za które zostali nagrodzeni pięknymi dyplomami. Projekty te były realizowane w ramach konkursu Mam Pomysł, prowadzonego przez Klub Inteligencji Katolickiej. Konkurs finansowało miasto stołeczne Warszawa w ramach programu Aktywna Warszawska Młodzież.


Możesz również polubić…

Skip to content