Konkursy szkolne

ROK SZKOLNY 2022/2023

W konkursie na „NAJPIĘKNIEJSZĄ SZOPKĘ BOŻONARODZENIOWĄ” komisja przyznała dwa pierwsze i dwa trzecie miejsca:

1 miejsce – Antonina Borczyńska z kl. 1c
ex aequo – Oskar Skiełczyński z kl. 3o
2 miejsce – Dominika Kamińska z kl. 2c
3 miejsce – Aleksandra Terczyńska kl. 1c
ex aequo – Karolina Grzywacz z kl. 2d

Laureaci konkursu na szopkę bożonarodzeniową

WYNIKI KONKURSU HISTORYCZNEGO



Dzień Babci


konkurs biologiczny

konkurs kaligrafii

Wręczenie nagród za konkurs kulinarny ,,W zdrowym ciele zdrowy mózg”. 🫕🍳🤸‍♂️

I Miejsce Patrycja Witkowska 2c,
II Miejsce Dominika Księżopolska 2g,
III Miejsce Sylwia Romanowska i Michał Zych z 3g,

Wyróżnienia Weronika Stasiuk 2o i Maja Micorek 1h.


Konkurs w warcaby

Plebiscyt na Najbardziej Życzliwą osobę 🐻‍❄️ w ZSS nr 105, ul.DŁUGA 9, Warszawa


Konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową rozstrzygnięty. Serdecznie gratulujemy gustu, talentu i cierpliwości.


MISTRZOSTWA ŚWIATA w PIŁCE NOŻNEJ skończyły się wygraną drużyny ARGENTYNY ⚽️🇦🇷

A my wyłoniliśmy zwycięzców naszego quizu piłkarskiego:

⚽️ I MIEJSCE:
Kacper Podolski
Dawid Jakubik
Jakub Konwerski
Krystian Misztal

⚽️ II MIEJSCE:
Weronika Gładecka
Maciej Szpakowski
Michał Urbański

⚽️ III MIEJSCE:
Sylwia Romanowska
Jakub Strudziński

W typowaniu zwycięzców turnieju najbliżej byli:
DOMINIK TRUSKOLASKI i JAKUB STRUDZIŃSKI (prawidłowo wytypowali podium) choć nie udało się wskazać zwycięzcy.
Wszyscy otrzymali sportowe nagrody ufundowane przez msit ,dzięki programowi beactive🔝💪

quiz sportowy

We wtorek 13 grudnia, zostały wręczone nagrody w konkursie organizowanym w ramach Tygodnia Dbania o Relacje „Zgadnij kto?”

Najlepszymi detektywami wśród uczniów zostali: Wojtek z kl.2e, Sylwia z kl. 3g oraz Jarek z kl.3w.
Wśród nauczycieli zwyciężyli: Sławomir Kowalski, Sylwia Juchniewicz oraz Danuta Lewandowska.
Zwycięzcom gratulujemy!

"Zgadnij kto?"

Turniej Tenisa Stołowego

konkurs świąteczny

Wyniki konkursu literacko-plastycznego „Ballady i romanse” Adama Mickiewicza

I miejsce – Sylwia Romanowska, kl. 3g
II miejsce – Weronika Obirek, kl. 2g
III miejsce – Natalia Mikita, kl. 1i

Wyróżnienia:
Michał Urbański, kl. 3h
Wojciech Szaławiński, kl. 3o

GRATULACJE DLA LAUREATÓW 🙂


W pierwszej części cyklu konkursu fotograficznego pt: ” Piękno krajobrazu polskiego jesienią” zwycięzcami zostali:

📷 Szkoła branżowa:

I miejsce: Jarosław Rudnicki
II miejsce: Alicja Jędrachowicz
III miejsce: Aleksandra Sosnówka

📷Szkoła przysposabiająca do pracy:

I miejsce: Antonina Borczyńska
II miejsce: Tomasz Jabłoński
III miejsce: Jakub Strudziński

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach
Organizatorzy: Ewa Galus, Justyna Wichańska


Szczęście-konkurs

Turniej w rzutki

SZKOLNY TURNIEJ W RZUTKI

Po zaciętej rywalizacji w obu szkołach wyłoniono zwycięzców.

🎯SPdP dziewczęta:
1.Jaworska Natasza
2. Skopczyńska Kinga
3. Graczykowska Dorota
4. Piotrowska Róża

🎯SPdP chłopcy :

1. Bałdyga Daniel
2. Strudziński Jakub
3. Brzychcy Mateusz
4. Woźniak Mikołaj

🎯SB dziewczęta:

1.Sosnówka Aleksandra
2. Sitek Zuzanna
3. Krzeń Julia
4. Obirek Weronika

🎯SB chłopcy:

1. Urbański Michał
2. Knapik Oliwer
3. Perajski Maksymilian
4. Kosior Kacper

Zwycięzcy będą reprezentowali szkołę podczas JESIENNEGO MIĘDZYSZKOLNEGO TURNIEJU w RZUTKI.
Zwycięzcom gratulujemy a wszystkim dziękujemy za sportową rywalizację.


konkurs na kartkę świąteczną

SZKOLNY TURNIEJ UNIHOKEJA

24 października odbył się Szkolny Turniej Unihokeja.
Po 3 godzinach sportowej rywalizacji ogłosiliśmy zwycięską drużynę w składzie:
Michał Urbański, Jakub Konwerski, Dawid Dworak, Julian Hoc i Róża Antoniuk.
II miejsce zajęła drużyna: Jarosław Rudnicki, Bartek Sadoch, Krystian Misztal i Ewa Sobczak.
III miejsce Radosław Stanisławski, Jakub Strudziński, Damian Lasota, Mikołaj Woźniak i Natasza Jaworska.

Gratulujemy!


konkurs kulinarny

konkurs kulinarny

konkurs plastyczny

Kartka dla powstańca

Konkurs fotograficzny

Możesz również polubić…

Translate »
Skip to content